DÜNYA SON HAZIRLIK KAMPLARI BAŞLIYOR…

Grekoromen ve Kadınlar Güreş A Milli Takımı, ağustos ayında Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenecek Dünya Şampiyonası hazırlıkları kapsamında millilerimiz 2 Ağustos’ta Bolu Aladağ’da ve Ankara Eryaman TOHM Merkezinde kampa girecek.

yasemin adar 7

Büyükler Grekoromen ve Kadınlar Güreş A Milli Takımı, 21-26 Ağustos tarihlerinde Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenecek Dünya Şampiyonası için son hazırlık kampına başlıyor. Grekoromen takımının 02-19 Ağustos tarihleri arasında Bolu Aladağ Kamp Eğitim Merkezi’nde, Kadınlar takımı ise 2-20 Ağustos tarihleri arasında Ankara Eryaman TOHM Merkezinde başlıyor.

Grekoromen Milli Takımı Teknik Direktörü Salih Bora ile Kadınlar Milli Takım Teknik Direktörü Efrahim Kahraman yönetimindeki milliler çarşamba günü kamp yerlerinde toplanacak.
gr_98kg_bronze_medalist-bolkvadze_geo
Avrupa Güreş Şampiyonası’nda 7. altın madalyasını kazanan 2016 Rio Olimpiyatları ikincisi Rıza Kayaalp’in yanı sıra yine Rio de Janeiro’da bronz madalya kazanan Cenk İldem ile Dünya ikincisi ve Avrupa üçüncüsü Aslan Atem, Avrupa ikincisi Metehan Başar’da yer alacak.
Yasemin ve Buse
Kadınlar Milli Takımımızda ise üst üste iki Avrupa Şampiyonluğu elde ederek kırılması zor bir rekora imza atan Yasemin Adar, U23 Avrupa Şampiyonu ve Büyükler Avrupa üçüncüsü Buse Tosun ile Avrupa üçüncüsü Hafize Şahin gibi sporcular kampta yer alacak.

Kamp listelerini görmek için aşağıdaki dosyalara tıklayın:

BÜYÜK KADINLAR DÜNYA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI ANKARA-ERYAMAN

BÜYÜK KADINLAR DÜNYA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI ANKARA-ERYAMAN BÜYÜKLER G.ROMEN MİLLİ TAKIM HAZ.KAMPI BOLU-ALADAĞ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *